Kulturni centar mladih Vojvodine

Udruenje Kulturni centar mladih Vojvodine - Association Youth Cultural Centre of Vojvodina

OVERVIEW

The domain kcmv.udruzenje.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have downloaded seven pages within the web page kcmv.udruzenje.org and found twenty-nine websites interfacing with kcmv.udruzenje.org.

KCMV.UDRUZENJE.ORG TRAFFIC

The domain kcmv.udruzenje.org is seeing a fluctuation amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for kcmv.udruzenje.org

Traffic ranking (by month) for kcmv.udruzenje.org

Traffic ranking by day of the week for kcmv.udruzenje.org

LINKS TO KCMV.UDRUZENJE.ORG

Muzicka skola PETAR KONJOVIC Sombor

Ognjen Keleman, pod bojama naše škole učestvovao je na Takmičenju Jovan Jovičić i osvojio I 1 nagradu u Pretkategoriji. I kategorija Filip Krempatić I nagrada, Taša Kucurski II nagrada. Svi u klasi Aleksandre Spasojević. Međunarodno takmičenje tamburaša u Požegi.

Izrada sajtova

Vi nam šaljete podatke, infomacije i materijale a mi ih za vas oblikujemo u sajt i smeštamo na web prostor sa imenom uduženja u formatu www. Takođe nudimo izradu ličnih e-portfolija.

Dizajneri zvuka

Srednje muzičke škole Petar Konjović, Sombor. Na sajt dizajnera zvuka Muzičke škole Petar Konjović, Sombor. For English version click HERE. Odsek za muzičku produkciju i dizajn zvuka. Stvara bolju i svestraniju perspektivu za bavljenje muzikom i zvukom. U svakoj od ovih oblasti dizajner zvuka. Elektronski rečnik muzike i audio tehnologije. Smer Audio i video teh.

Željka Milošević - Portfolio

Po zanimanju sam master snimatelj i dizajner zvuka kao i diplomirani muzičar - harfista. Radim kao nastavnik uskostručnih predmeta na smeru Dizajn zvuka. U Srednjoj muzičkoj školi Petar Konjovič, Sombor. Takođe radim i kao edukator harfe u privatnoj školi harfe u Novom Sadu. Pored toga, bavim se menadžmentom u kulturi, organizujem razne projeke iz oblasti neformalne edukacije i umetnosti, najviše namenjenih mladima. Dizajn zvuka - blog za đake.

WHAT DOES KCMV.UDRUZENJE.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of kcmv.udruzenje.org Mobile Screenshot of kcmv.udruzenje.org Tablet Screenshot of kcmv.udruzenje.org

KCMV.UDRUZENJE.ORG SERVER

We caught that a lone page on kcmv.udruzenje.org took five hundred and forty-seven milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
194.9.94.117

We discovered that this domain is employing the nginx/1.8.0 server.

Kulturni centar mladih Vojvodine

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "U organizaciji Udruženja Kultruni centar mladih Vojvodine i Muzičke škole Petar Konjović." I observed that the web page also said " Projekat podržala Opština grada Sombora." They also stated " Udruženje Kulturni centar mladih Vojvodine i Somborsko pevačko društvo organizuju vikend umetničke radionice za gitaru, harfu, fotografiju i snimanje i dizajna zvuka u kućnom studiju." The meta header had kulturni as the first keyword. This keyword was followed by centar, mladih, and vojvodine which isn't as important as kulturni. The other words the site uses is kulturni centar mladih vojvodine. mladi is also included and will not be viewed by search parsers.

SEE MORE WEB PAGES

Blogger.ba - bh. blog zajednica popularni blogovi

Film, muzika i TV. Prije 1 sat 35 minuta. San o sreći je više od same sreće. Prije 2 sata 56 minuta. Prije 3 sata 9 minuta. Prije 3 sata 38 minuta. Prije 3 sata 48 minuta. Prije 3 sata 57 minuta. Prije 4 sata 1 minutu. Prije 4 sata 1 minutu. Prije 4 sata 27 minuta. Pa iluzijo, umiješ li barem dugoročna biti? Prije 4 sata 30 minuta.

SEZONA RLGBL-201415

, ASC, Saračica. Rekreativna pojedinačna takmičenja , FARMAPROM 2014,. STONO TENISKI KLUB , VRBAS, BANJA LUKA ZANIMLJIVOSTI I REZULTATI. REKREATIVNA LIGA GRADA BANJA LUKE KREĆE U SUBOTU U DVORANI , FARMAPROM, SA POČETKOM U 17h. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator.

Savez školskih sportskih društava Primorsko-goranske županije

Redovna županijska prvenstva ŠSD osnovnih škola. Redovna županijska prvenstva ŠSD srednjih škola. Izvanredna županijska prvenstva ŠSD osnovnih škola. Izvanredna županijska prvenstva ŠSD srednjih škola. Državno prvenstvo ŠSD osnovnih škola.

Portal za treću dob

Nova nada za liječenje Parkinsonove bolesti. Umro književnik Miroslav Slavko Mađer. Predstavili se kao policajci pa 84-godisnjaku ukrali novac. Branko Šegović, najstariji pretplatnik Hajduka. Farmaceuti protiv dostave lijekova na kućnu adresu.

FitnessYoga - Početna

Udruženje za aktivan i zdrav život. Joga na Adi Bojani,. Copacabana beach, jun 2014. Finess and Yoga Ada Bojana.